Taliansko (Kalábria)  

Villaggio Baia Di Zambrone

   
Letecky
Bez stravy
Cena od: 190,00 € 

Rýchly popis:


Villaggio sa nachádza len pár metrov od bielej piesočnatej pláže tzv. Pobrežia bohov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Poloha:


apartmány sú od mora vzdialené v rozmedzí od 50 do 250 metrov.

Ubytovanie:


v komplexe sa nachádza bazén, tenisový kurt, reštaurácia, v júli a auguste sa konajú animácie.

Apartmány:


mono 2 – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvomi lôžkami, sociálne zariadenie, veranda. Bilo 4 – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s poschodovou posteľou, izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie, veranda. Trilo 5/6 – obývacia izba s kuchynským kútom a s rozkladacím lôžkom (poschodová posteľ), spálňa s manželským lôžkom, izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie, veranda. Niektoré apartmány majú kuchynský kút na krytej verande.

Stravovanie:


bez stravy.

Pláž:


krásna piesočnatá pláž z bieleho piesku a malých kamienkov na pobreží Tyrhénskeho mora.

Doprava:


individuálna doprava.

Cena zahrňuje:


prenájom apartmánu na 7 nocí, asistenčné služby delegáta, plážový servis (okrem 1.7.-31.8.)

Cena nezahrňuje:


Povinné príplatky: miestna pobytová taxa , klubová karta 15,- EUR/os. nad 12 rokov - zahŕňa: spotrebu energií, záverečné upratovanie, bazén, animácie (01.07. – 31.08.). Všetko platba na mieste. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň. Kaucia: 50,- EUR/apt. (platba na mieste) - v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia. Ostatné doplatky na vyžiadanie: posteľná bielizeň 6,- EUR/os., detská postieľka - 35,- EUR/týždeň, plážový servis (1.7.-31.8.) 50,- EUR/týždeň. Malé zvieratá povolené. Poznámka: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu za skorý nákup a to pri kúpe do 31.3.2016. Apartmány sú na vyžidanie !

Typ stravy:


bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:


Azda najkrajším mestečkom tejto oblasti je Tropea perla Tyrrhénskeho mora, ktorej vznešenosť akoby sa vznášala nad  morom. Pochádza z  grécko – normandského obdobia. Týči sa tu normandská katedrála z  11. storočia, kostol Sv. Márie na vrchole skalnatého útesu so strmým prístupovým scho diskom a kostol Sv. Františka z Assisi. Tieto tri dominanty spolu s množstvom iných kostolov, kaplniek, palácov a  sieťou vydláždených úzkych uličiek dotvárajú typický kolorit juhotalianskeho mestečka. Mnohé z  uličiek vedú k  vyhliadke, ktorá je 60 m nad  morom, s  úchvatným pohľadom na  záliv Tropey, známy svojou až neprirodzene tyrkysovou vodou. Turisti tu radi ochutnávajú miestnu kuchyňu v tradičných reštauráciách, výbornú zmrzlinu, cappuccino a  pre Kalábriu typickú marmeládu z  červenej cibule a  čokoládu s  feferónkami. Mestečko Tropea vo  vás zanechá hrejivý pocit na  duši, jeho úžasná atmosféra navodí pocit šťastia, dovolenkovej pohody a  mnohých nádherných spomienok. V okolí mestečka vo vzdialenosti od 5 do 10 km sa nachádzajú strediská ako Briatico, Marina di Zambrone a  Ricadi – oblasť Capo Vaticano, ktorá je azda najmalebnejšia s nádhernými piesočnatými plá žami, tyrkysovým morom a  množstvom zelene. Z  tejto oblasti je nádherný, romantický výhľad na  3 Liparské ostrovy vulkanického pôvodu – historický ostrov Lipary, ostrov Vulcano so sírovým jazerom a ostrov Stromboli s krásnou čiernou plážou a stále činnou sopkou  

Fakultatívne výlety:


Sicília –výhled na sopku Etnu – Taormina –  celodenný výlet Je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších miest Sicílie. Čaro Taorminy spočíva nielen v jej nádherných námestiach plných kaviarní, obchodíkmi so suvenírmi, naxoských záhrad, ale i v jej historických pamiatkach ako je Dòm, grécke divadlo odkiaľ je nádherný pohľad na záhrady Naxos a stále výbušnú sopku Etnu.  Návštěva města potrvá cca 3 hodiny s volným rozchodem. Možnost oběda v restauraci. Cena:  45 euro,děti do 12 let 25 euro                                          Liparské ostrovy – celodenný výlet Lodou navštívite 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari absolvujete prechádzku historického mesta Lipari nebo se můžete zúčastnit koupání přímo z lodě na překrásných světlých plážích u ostrova Lipari a aperitivu formou švédských stolů , který bude připraven na lodi hned poté.  Na Vulcane môžete využiť liečivého kúpeľa v bahenním sirném jezírku nebo na plážach zo sopečného piesku s horkými prameny. Cena:  41 euro, 25 euro / deti do 10 rokov   Stromboli by night – půldenní výlet Lodí navštívíte ostrov Stromboli, který je známý především pro svůj stále činný vulkán, jehož činnost probíhá v 15ti minutových intervalech. V odpoledních hodinách příjezd na ostrov Stromboli, procházka, možnost večeře v restauraci a poté se za tmy vydáte lotí na moře k místu zvanému Sciara del Fuoco, odkud budete pozorovat výbuchy sopky. Cena: 35 euro, 20 euro děti do 10 let   Zungri +ochutnávky místních produktů - půldenní výlet Půldenní výlet do vnitrozemního městečka (cca 25 km z Capo Vaticano), které se pyšní prehistorickými jeskyněmi z doby neolitu, které byly využívány i za Druhé světové války jako úkryty. Dále je výlet spojen s návštěvou muzea lidových tradic a zemědělství v městečku Zungri.Poté se přesuneme na Capo Vaticano do místní výrobny produktů a zde bude malý oběd spojený s ochutnávkami a možnosti nákupu za výhodné ceny. Cena: 18 euro, 10 euro děti do 12 let   L´Etica Celodenní projížďka starou rybářskou lodí podél celého pobřeží Bohů (Costa degli Dei) spojená s koupáním na několika zastávkách a hlavně bohatým obědem z čerstvě ulovených ryb a místního vína. Cena: 55 euro, děti do 12 let 35 euro   UPOZORNENIE: Ceny výletov sú orientačné a  počas sezony sa môžu meniť.  

Termíny
  Bez stravy
Cena od: 190,00 €  200,00 €
  Bez stravy
Cena od: 190,00 €  200,00 €
  Bez stravy
Cena od: 280,25 €  295,00 €
  Bez stravy
Cena od: 280,25 €  295,00 €
  Bez stravy
Cena od: 280,25 €  295,00 €
  Bez stravy
Cena od: 437,00 €  460,00 €
  Bez stravy
Cena od: 456,00 €  480,00 €
  Bez stravy
Cena od: 456,00 €  480,00 €
  Bez stravy
Cena od: 741,00 €  780,00 €
  Bez stravy
Cena od: 741,00 €  780,00 €
  Bez stravy
Cena od: 280,25 €  295,00 €
  Bez stravy
Cena od: 190,00 €  200,00 €
  Bez stravy
Cena od: 190,00 €  200,00 €
Bezplatna inzercia zdarma | Pracovne ponuky v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Volne pracovne miesta v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Personalny leasing | Pracovna agentura bratislava | Ponuka prace v rakusku | Praca a brigady v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Brigady a brigada v zahranici | Brigada na leto v zahranici | Letne brigady v zahranici | Modelingova agentura bratislava | Dovolenka last minute | Dovolenka a ubytovanie v chorvatsku | Lacne letenky online | Najlacnejsie letenky online | Bezlepkova pizza bratislava | Inzercia Praca | Praca a brigady v zahranici | Dovolenky last minute | Dovolenky a zajazdy online | Lacne letenky pre firmy | Ponuka prace v rakusku | Donaska pizze a jedla bratislava | Tvorba web stranok bratislava