Turecko (Antalya)  

Seamelia Beach Resort & Spa

   
Letecky
All inclusive
Cena od: 477,00 € 

Rýchly popis:


Luxusný rezort, otvorený v roku 2011, s výbornými službami neďaleko historického mestečka Side, ponúka klientom možnosť prežiť nezabudnuteľnú dovolenku na brehoch tureckej riviéry pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží v oblasti Side. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Poloha:


priamo na pláži v stredisku Evrenseki, cca 6 km od historického mesta Side.

Hotel:


vstupná hala s Wi-Fi pripojením zdarma (do limitu 50 MB za pobyt, ďalšie dáta za poplatok). Klienti môžu využívať hotelové bazény – vonkajší aj vnútorný bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén a tiež hotelové wellness, kde je zdarma vstup do tureckých kúpeľov, do sáun a do fitnescentra, 6 dní v týždni detský miniklub, diskotéku (nápoje sa platia). Za poplatok sú k dispozícii masáže a rôzne procedúry. Hotel každodenne organizuje medzinárodné animácie – večerné show, detské animácie, aerobik, gymnastiku, šípky, stolný tenis, step, petang a plážový volejbal. Za poplatok je k dispozícii aj herňa s biliardom, bowlingom, elektronickými šípkami a hracími konzolami, služby ako kaderníctvo, požičovňa áut, fotograf, lekár, opatrovanie detí, čistiareň, obchod, vodné športy na pláži.

Izby:


dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ), pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo na vyžiadanie rodinné izby pozostávajúce z dvoch miestností pre max. 4 dospelé osoby. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, minibar (nealkoholické nápoje zdarma), telefón, trezor (za poplatok), balkón.

Stravovanie:


formou all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, polnočná polievka, popoludňajšie občerstvenie – koláčiky, káva, čaj, rôzne snacky, zmrzlina a turecké placky. Klientom sú k dispozícii tri a´la carte reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou (turecká, talianska, čínska) – zdarma je návšteva vybranej reštaurácie 1x za týždeň, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne a coffee bar (po 24 hod. sú nápoje za poplatok). Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje počas celého dňa v cene.

Pláž:


široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a matrace na pláži sú zdarma, možnosť zapožičania hotelových osušiek (zdarma). Na pláži sú široké možnosti vodných športov (za poplatok).

Doprava:


letecká

Cena zahrňuje:


7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, leteckú dopravu Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Sliač - Antalya - Sliač (platí iba pre zájazdy na 10/11 dní), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

Cena nezahrňuje:


Špeciálna cena letenky: 285,- EUR pre 1. dieťa 2-13 rokov na prístelke. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 185,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň. Rodinná izba: 3 osoby platia cenu ako dospelá osoba na základnom lôžku, štvrtá osoba podľa veku na prístelke, povinný príplatok 265,- EUR/izba/7 nocí, 375,- EUR/izba/10 nocí resp. 410,- EUR/izba/11 nocí.

Typ stravy:


all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:


hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.

Pokojná hotelová oblasť strediska Evrenseki známa svojimi širokými a piesočnatými plážami sa nachádza cca 7 km od známeho historického mesta Side, kam sa pohodlne za pár minút dopravíte miestnym dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 50 minút.Fakultatívne výlety:


Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Turecká noc - mix tureckého folklóru a ochutnávka pravých tureckých jedál a nápojov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.Termíny
Bratislava All inclusive
Cena od: 549,00 €  855,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 679,00 €  1 115,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 549,00 €  915,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 765,00 €  1 275,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 765,00 €  1 275,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 819,00 €  1 365,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 765,00 €  1 275,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 819,00 €  1 365,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 717,00 €  1 195,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 549,00 €  915,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 705,00 €  1 175,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 513,00 €  855,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 477,00 €  795,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 585,00 €  975,00 €
Bezplatna inzercia zdarma | Pracovne ponuky v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Volne pracovne miesta v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Personalny leasing | Pracovna agentura bratislava | Ponuka prace v rakusku | Praca a brigady v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Brigady a brigada v zahranici | Brigada na leto v zahranici | Letne brigady v zahranici | Modelingova agentura bratislava | Dovolenka last minute | Dovolenka a ubytovanie v chorvatsku | Lacne letenky online | Najlacnejsie letenky online | Bezlepkova pizza bratislava | Inzercia Praca | Praca a brigady v zahranici | Dovolenky last minute | Dovolenky a zajazdy online | Lacne letenky pre firmy | Ponuka prace v rakusku | Donaska pizze a jedla bratislava | Tvorba web stranok bratislava