Turecko (Antalya)  

Sara

   
Letecky
All inclusive
Cena od: 309,00 € 

Rýchly popis:


Hotel v bezprostrednej blízkosti známej pláže Kleopatra Beach je vhodný pre všetky vekové kategórie i pre rodiny s deťmi. Ponúka dobrú kvalitu služieb za primeranú cenu.

Poloha:


50 metrov od vyhľadávanej pláže Kleopatra v Alanyi, od ktorej ho oddeľuje iba pobrežná komunikácia a parčík, 500 metrov od centra Alanye. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú reštaurácie, obchody a kaviarne. Do centra sa dostanete príjemnou prechádzkou za pár minút.

Hotel:


v hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, lobby bar, vnútorná reštaurácia, vonkajšia reštaurácia pri bazéne, a´la carte reštaurácia (večera – výber z menu, platí sa v hoteli), bar pri bazéne, výťah. Hostia majú k dispozícii vonkajší bazén s oddelenou menšou časťou pre deti, vnútorný bazén, vírivku, fitnescentrum a wellness centrum. Ležadlá pri bazéne zdarma, plážové osušky za poplatok. Služby za poplatok: masáže, stolný tenis, biliard, kaderníctvo. Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma.

Izby:


dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú účelne zariadené, k vybaveniu každej izby patrí kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy, klimatizácia, balkón, SAT TV, telefón, chladnička, trezor za poplatok.

Stravovanie:


all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, popoludní snack a káva. Nealkoholické nápoje, čaj, káva a alkoholické nápoje miestnej výroby v cene.

Pláž:


pláž Kleopatra s hrubozrnným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Bohatá ponuka vodných športov za poplatok: jazda na banáne, paragliding, parasailing, vodné lyže atď.

Doprava:


letecká

Cena zahrňuje:


7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, leteckú dopravu Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Sliač - Antalya - Sliač (platí iba pre zájazdy na 10/11 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

Cena nezahrňuje:


Špeciálna cena letenky: 285,- EUR pre dieťa 2-7 rokov na prístelke. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 185,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň.

Typ stravy:


all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:


hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.

Známe stredisko Alanya sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Pre túto oblasť sú typické banánové plantáže a citrusové háje. Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesčité i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a nespočetné množstvo hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom. Práve z tohto miesta sa návštevníkom naskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra beach či malebný prístav. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientálnom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, milovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú rušnú zábavu a športové vyžitie. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 2 hodiny.Fakultatívne výlety:


Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Turecká noc - mix tureckého folklóru a ochutnávka pravých tureckých jedál a nápojov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.Termíny
Bratislava All inclusive
Cena od: 349,00 €  545,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 399,00 €  665,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 345,00 €  575,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 447,00 €  745,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 447,00 €  745,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 471,00 €  785,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 447,00 €  745,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 471,00 €  785,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 369,00 €  615,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 423,00 €  705,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 345,00 €  575,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 411,00 €  685,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 327,00 €  545,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 309,00 €  515,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 357,00 €  595,00 €
Bezplatna inzercia zdarma | Pracovne ponuky v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Volne pracovne miesta v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Personalny leasing | Pracovna agentura bratislava | Ponuka prace v rakusku | Praca a brigady v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Brigady a brigada v zahranici | Brigada na leto v zahranici | Letne brigady v zahranici | Modelingova agentura bratislava | Dovolenka last minute | Dovolenka a ubytovanie v chorvatsku | Lacne letenky online | Najlacnejsie letenky online | Bezlepkova pizza bratislava | Inzercia Praca | Praca a brigady v zahranici | Dovolenky last minute | Dovolenky a zajazdy online | Lacne letenky pre firmy | Ponuka prace v rakusku | Donaska pizze a jedla bratislava | Tvorba web stranok bratislava