Taliansko (Palmová riviéra)  

Maestrale

   
Letecky
Iná, Polpenzia
Cena od: 335,00 € 

Rýchly popis:


Príjemný hotel s rodinnou atmosférou a výbornou polohou, nachádzajúci sa len 350 m od pláže, v tichom prostredí. Neďaleko hotela sa nachádza reštaurácia, obchod a café bar. Vhodný pre všetky vekové kategórie.

Poloha:


350 m od pláže, situovaný neďaleko centra strediska San Benedetto – Porto D´Ascoli.

Hotel:


recepcia, výťah, klimatizovaná reštaurácia, bar, TV miestnosť s video-hernými konzolami, príjemné záhradné posedenie, záhrada s detským ihriskom, Wi-Fi zdarma v celom objekte (aj na izbách), stolný tenis, stolný futbal, požičovňa bicyklov (zdarma), parkovisko, súkromná pláž. Malé domáce zvieratá povolené.

Izby:


príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha), klimatizáciu, SAT TV, balkón, Wi-Fi.

Stravovanie:


polpenzia – raňajky rozšírené kontinentálne formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet, voda k večeri (v cene). Možnosť doobjednať servírované obedy.

Pláž:


piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, detské ihrisko, plážový servis je zahrnutý v cene pobytu.

Doprava:


autobusová, individuálna

Cena zahrňuje:


7x ubytovanie s polpenziou, konzumáciu vody počas večere, TV, plážový servis, požičovňa bicyklov, služby delegáta.

Cena nezahrňuje:


Doprava: LUX BUS 125,- EUR, miestenka 7,- EUR/os., príplatok za dvojsedadlo 80,- EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20,- EUR/os. Povinné príplatky: miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň. Ostatné doplatky: Klimatizácia na izbe 50,- Eur/týždeň (platba na mieste). Nástupné miesta: NR, TT, BA - bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8,- EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 10,- EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 12,- EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Na termín s nástupom 6.8. je možné zakúpiť si dopravu na 2 týždne a to bez príplatku za spojenie turnusov a za špeciálnu cenu 50,- Eur/os. Pre tento hotel nie je možné poskytnúť akúkoľvek zľavu. Poznámka: termíny začínajúce 6.8. a 13.8. sú určené iba pre klientov s individuálnou dopravou.

Typ stravy:


polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:


PALMOVÁ RIVIÉRA
Krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa teší čoraz väčšej obľube návštevníkov. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší hrebeň Apenín – Gran Sasso d’Italia.

SAN BENEDETTO DEL TRONTO

Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko – korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne koná trh so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športového vyžitia.
Fakultatívne výlety:


UTOROK: RĺM  A VATIKÁN

Cena: 38,- €, deti do 10 rokov 25,-€ Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Španielske  námestie, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra. Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka.

STREDA: ASCOLI PICENO A OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA, SALÁMOV  A SYROV

Cena: 20- €, deti do 10 rokov 15,- € Popoludňajší  výlet do hlavného mesta provincie Ascoli Piceno, stovežatého  mestečka zo 7. st. p.n.l. z travertínu. Mesto  predstavuje kamenné bludisko plné jedinečnych rímskych ruín, palácov, románskych kostolov  a stredovekých uličiek charakteristických svojími fascinujúcimi nápismi ,ozdobnými  erbami a obdivuhodnými stĺpmi. Výlet spestríme návštevou  2 rodinných firiem,  ktoré už desaťročia vyrábajú  syry,  salámy, olivový olej a strávime u nich krásne chvíle  pri bohatých ochutnávkach. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , vláčik, ochutnávky

STREDA: ACQUAPARK

Cena: 20,-€, deti do výšky 1 metra gratis Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie , prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku. Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli acquaparku.  Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátko

STREDA: VÝLET LOĎOU

Cena: 30,-€, deti do 10 rokov  20,-€ Cena zahŕňa: 3 hodinovú plavbu z prístavu v San Benedette, obed na lodi(cestoviny, grilované ryby, chlieb, víno, voda, káva)

ŠTVRTOK: CIVITELLA DEL  TRONTO  a MIESTNE  ŠPECIALITY

Cena: 22,- €, deti do 10 rokov 15,-€ Podvečerný výlet: prehliadka druhej najväčšej vojenskej  pevnosti  v Európe a najväčšej v Taliansku – Civitella del Tronto.  Uvidíite vojenskú stavebnú raritu na kopci vo výške 600 m.n.m  a pokocháte sa nádherným výhľadom na pohorie Gran sasso a Majella.  Večer zakončíme na statku, ktorý založila rodina Zarroli už v roku 1780 a tam sa doslova navečeriame pri bohatých ochutnávkach domácich špecialít /sezónne ovocie, zelenina, domáce syry, víno, olivový olej, med, marmelády a všeličo iné. Upozornenie: treba mať pohodlnnú obuv. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, česky alebo slovensky hovoriaceho sprievodcu, veľmi bohatá ochutnávka, vstupenka do pevnosti

Deti do veku 3 rokov majú všetky výlety gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.Termíny
  Polpenzia
Cena od: 380,00 € 
  Iná
Cena od: 380,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 380,00 € 
  Iná
Cena od: 380,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 460,00 € 
  Iná
Cena od: 460,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 460,00 € 
  Iná
Cena od: 460,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 500,00 € 
  Iná
Cena od: 500,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 500,00 € 
  Iná
Cena od: 500,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 630,00 € 
  Iná
Cena od: 630,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 630,00 € 
  Iná
Cena od: 630,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 420,00 € 
  Iná
Cena od: 420,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 335,00 € 
  Iná
Cena od: 335,00 € 
  Polpenzia
Cena od: 335,00 € 
  Iná
Cena od: 335,00 € 
Bezplatna inzercia zdarma | Pracovne ponuky v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Volne pracovne miesta v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Personalny leasing | Pracovna agentura bratislava | Ponuka prace v rakusku | Praca a brigady v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Brigady a brigada v zahranici | Brigada na leto v zahranici | Letne brigady v zahranici | Modelingova agentura bratislava | Dovolenka last minute | Dovolenka a ubytovanie v chorvatsku | Lacne letenky online | Najlacnejsie letenky online | Bezlepkova pizza bratislava | Inzercia Praca | Praca a brigady v zahranici | Dovolenky last minute | Dovolenky a zajazdy online | Lacne letenky pre firmy | Ponuka prace v rakusku | Donaska pizze a jedla bratislava | Tvorba web stranok bratislava