Turecko (Antalya)  

Eftalia Resort

   
Letecky
All inclusive
Cena od: 357,00 € 

Rýchly popis:


Obľúbený hotel s kvalitnými službami v blízkosti vlastnej pláže odporúčame klientom všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi.

Poloha:


hotel sa nachádza v turistickom letovisku Konakli, vzdialenom približne 15 km západne od Alanye, kam sa dostanete pohodlne dolmusom alebo taxíkom. Pri hoteli sa nachádzajú ďalšie hotelové komplexy, novopostavené nákupné centrum a reštaurácie. Hotel má vlastnú pláž vzdialenú od hotela iba 100 metrov.

Hotel:


hotelový komplex ponúka ubytovanie v hlavnej budove a v budove s rodinnými izbami. V hoteli je vstupná hala s recepciou a lobby barom, obchody, výťahy, hlavná reštaurácia, snack reštaurácia a reštaurácia a´la carte, bar pri veľkom bazéne, relax bar, snack bar, diskotéka (nápoje za poplatok), TV miestnosť. Hoteloví hostia majú k dispozícii veľký bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén, menší vonkajší relaxačný bazén, vnútorný bazén, miniklub pre deti do 12 rokov, detské ihrisko, fitnescentrum, stolný tenis, šípky, plážový volejbal. Wellness centrum: turecký kúpeľ a sauna zdarma, za poplatok rôzne masáže. Ďalšie služby za poplatok: salón krásy, biliard, internetová miestnosť, kaderníctvo, ambulancia lekára. Slnečníky a ležadlá na pláži i pri bazénoch zdarma, plážové osušky sú za poplatok. Hotel organizuje bohaté denné i večerné animácie pre deti i dospelých. Wi-Fi zdarma na recepcii.

Izby:


ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek (maximálne pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa) a na vyžiadanie v rodinných izbách pre 4 - 5 osôb (dvojlôžková spálňa, oddelená obývacia miestnosť s tromi lôžkami - max. 4 dospelé osoby alebo 3 dospelé osoby a 2 deti). Všetky izby majú sociálne zariadenie so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy, balkón, trezor za poplatok, SAT TV, minibar, individuálne ovládateľnú klimatizáciu.

Stravovanie:


all inclusive – raňajky, obedy a večere sú podávané formou bohatých bufetových stolov, neskoré raňajky, počas dňa občerstvenie – snacky, koláčiky, popoludní zmrzlina, neskorá večera v snack reštaurácii. Nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby v cene.

Pláž:


šíra piesočnatá pláž s drobnými kamienkami a pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá zdarma, volejbalové ihrisko na hotelovej pláži zdarma. V plážovom bare v cene nealko nápoje a pivo. Bohatá ponuka vodných športov za poplatok.

Doprava:


letecká

Cena zahrňuje:


7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, leteckú dopravu Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Sliač - Antalya - Sliač (platí iba pre zájazdy na 10/11 dní), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

Cena nezahrňuje:


Špeciálna cena letenky: 285,- EUR pre 1.dieťa 2-15 rokov a 2.dieťa 2-7 rokov na prístelke. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 185,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň. Rodinná izba: 3 osoby platia cenu ako dospelá osoba na základnom lôžku, štvrtá a piata osoba platí cenu podľa veku na prístelke, povinný príplatok 170,- EUR/izba/7 nocí, 245,- EUR/10 nocí resp. 270,- EUR/izba/11 nocí.

Typ stravy:


all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:


hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.
Konakli je menšie turistické letovisko, ktoré sa nachádza približne 15 km západne od Alanye. V letovisku je niekoľko hotelov a hotelových komplexov, v centre letoviska sú obchody, reštaurácie, bary, diskotéka. Konakli ma peknú upravenú pláž. Do Alanye sa bezpečne a za pár minút dopravíte typickým dopravným prostriedkom v Turecku – dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi do Konakli trvá cca 1 hod. 50 min.  Fakultatívne výlety:


Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Turecká noc - mix tureckého folklóru a ochutnávka pravých tureckých jedál a nápojov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.Termíny
Bratislava All inclusive
Cena od: 399,00 €  635,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 519,00 €  785,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 411,00 €  685,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 537,00 €  895,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 537,00 €  895,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 573,00 €  955,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 537,00 €  895,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 573,00 €  955,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 444,00 €  740,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 513,00 €  855,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 411,00 €  685,00 €
Sliač All inclusive
Cena od: 489,00 €  815,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 381,00 €  635,00 €
Košice All inclusive
Cena od: 357,00 €  595,00 €
Bratislava All inclusive
Cena od: 423,00 €  705,00 €
Bezplatna inzercia zdarma | Pracovne ponuky v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Volne pracovne miesta v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Personalny leasing | Pracovna agentura bratislava | Ponuka prace v rakusku | Praca a brigady v zahranici | Praca a brigady v zahranici | Brigady a brigada v zahranici | Brigada na leto v zahranici | Letne brigady v zahranici | Modelingova agentura bratislava | Dovolenka last minute | Dovolenka a ubytovanie v chorvatsku | Lacne letenky online | Najlacnejsie letenky online | Bezlepkova pizza bratislava | Inzercia Praca | Praca a brigady v zahranici | Dovolenky last minute | Dovolenky a zajazdy online | Lacne letenky pre firmy | Ponuka prace v rakusku | Donaska pizze a jedla bratislava | Tvorba web stranok bratislava